Intensive Case Writing Workshop 2017

Selamlar,

Erasmus+ programı kapsamındaki Case-Study Alliance Turkey (CAT) Projemiz Türkiye’de vaka çalışması yönteminin yaygınlaştırılması, yerel hikayelerden yola çıkılarak Türkçe ve İngilizce vaka örneklerinin yazılması, mezunların iş hayatına atıldıklarında olayları kavrama becerilerinin, analiz yeteneklerinin ve karar alma süreçlerinin vaka analizi yöntemi sayesinde iyileştirilmesini amaçlamaktadır. Projemiz hakkında daha fazla bilgi almak için http://ginova.itu.edu.tr/case-study-alliance-csa-hakkimizda/http://www.cat.ba.metu.edu.tr/ adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Projemiz kapsamında gerçekleştireceğimiz Yoğunlaştırılmış Vaka Yazım Çalıştayı 22 - 23 Mayıs 2017 tarihlerinde Ankara'da TED Üniversitesi’nde (Ziya Gökalp Cad. 48, Kolej) yapılacaktır. Çalıştayımızda derslerde vaka kullanım eğitimi ve başlangıç seviyesinde vaka yazım eğitimi verilecektir. Daha önceki çalıştaylarımıza katılmış olan veya katılmasa bile elinde taslak vaka örneği bulunan katılımcılarımız talep etmeleri halinde RSM - Case Development Centre’dan eğitmenlerimiz ile on-line olarak görüşerek vakasını geliştirme fırsatı bulacaktır. Eğitmenimizin uygun olacağı saatler çalıştaya kayıt yaptıran ve bu görüşmeyi yapmak istediğini beyan eden katılımcılarımıza ayrıca bildirilecektir.

 

Yurtdışında oldukça yüksek ücretlerle verilen bu eğitim programı Erasmus+ desteğiyle katılımcılarımıza ücretsizdir. Eğitime katılmak için bu e-postanın sonunda verilen bağlantıdaki başvuru formunu en geç 16 Mayıs 2017’ye kadar doldurunuz. Sınırlı sayıda katılımcıya yer verebileceğimiz bu çalıştayımızda, ilk başvuranlara ve/veya vaka çalışmasını derslerde kullanmaya ve yazmak isteyenlere öncelik verilecektir.

Konuya ilgi duyacağını düşündüğünüz kişilerle bu mesajı paylaşırsanız seviniriz. 

Calıştay katılımcıları talep etmeleri halinde ODTÜ'nün misafirhanesindeki kısıtlı sayıdaki yerden faydalanabilecektir. Başvuru formunda giriş-çıkış tarihlerinizi belirtebilirsiniz.

Not: Projemizin iletişim e-posta adresi casestudyalliance@gmail.com’dır. Başvuru onay e-postaları ve diğer etkinliklerimizle ilgili duyurular bu adresten gönderilecektir.
Etkinliklerimizle ilgili bir sorunuz olması durumunda bizimle proje e-posta adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 


İyi çalışmalar diler, sizleri çalıştayımıza bekleriz.

Saygılarımızla,

 

Başvuru için:

 https://goo.gl/forms/mOLgtH4jHsvtrmdz2