Vakayla Öğretim Çalıştayı (Proje kapsamında son kez gerçekleştirilecektir), 2-3 Kasım 2017, Anadolu Üniversitesi, Eskişehir

Selamlar,

Erasmus+ programı kapsamındaki Case-Study Alliance Turkey (CAT) Projemiz Türkiye’de vaka çalışması yönteminin yaygınlaştırılması, yerel hikayelerden yola çıkılarak Türkçe ve İngilizce vaka örneklerinin yazılması, mezunların iş hayatına atıldıklarında olayları kavrama becerilerinin, analiz yeteneklerinin ve karar alma süreçlerinin vaka analizi yöntemi sayesinde iyileştirilmesini amaçlamaktadır. Projemiz hakkında daha fazla bilgi almak için http://ginova.itu.edu.tr/case-study-alliance-csa-hakkimizda/, http://www.cat.ba.metu.edu.tr/ adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Projemiz kapsamında son kez gerçekleştireceğimiz Vakayla Öğretim Çalıştayı 2 - 3 Kasım 2017 tarihlerinde Eskişehir'de Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nde yapılacaktır. Çalıştayımızda derslerde vaka kullanımının yaygınlaştırılması ve vakayla öğretim becerilerinin geliştirilmesine yönelik eğitim verilecektir. Daha önceki çalıştaylarımıza katılmış, veya katılmasa bile elinde taslak vaka örneği bulunan katılımcılarımız talep etmeleri halinde RSM - Case Development Centre’dan eğitmenlerimiz ile görüşerek vakalarını geliştirme fırsatı bulacaktır. Eğitmenimizin uygun olacağı saatler çalıştaya kayıt yaptırarak bu görüşmeyi yapmak istediğini beyan eden katılımcılarımıza ayrıca bildirilecektir.

 

Yurtdışında oldukça yüksek ücretlerle verilen bu eğitim programı Erasmus+ desteğiyle katılımcılarımıza ücretsizdir. Erasmus+ projesi kapsamında son kez gerçekleştirilecek olan Vakayla Öğretim Çalıştayı’na katılmak için bu e-postanın sonunda verilen bağlantıdaki başvuru formunu 23 Ekim 2017 saat 17.00’den önce doldurunuz. Sınırlı sayıda katılımcıya yer verebileceğimiz bu çalıştayımızda ilk başvuranlara ve/veya vaka çalışmasını derslerde kullanmaya ve yazmak isteyenlere öncelik verilecektir.

Konuya ilgi duyacağını düşündüğünüz kişilerle bu mesajı paylaşırsanız seviniriz.

Calıştay katılımcıları talep etmeleri halinde Anadolu Üniversitesi Misafirhanesindeki kısıtlı sayıdaki yerden faydalanabilecektir. Başvuru formunda giriş-çıkış tarihlerinizi belirtebilirsiniz.

Not: Projemizin iletişim e-posta adresi casestudyalliance@gmail.com’dır. Başvuru onay e-postaları ve diğer etkinliklerimizle ilgili duyurular bu adresten gönderilecektir.
Etkinliklerimizle ilgili bir sorunuz olması durumunda bizimle proje e-posta adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İyi çalışmalar diler, sizleri çalıştayımıza bekleriz.

Saygılarımızla,

 

Başvuru için:

https://goo.gl/forms/dlSZrPrFTtblayS62

 

Case Teaching Workshop