Vaka Yazım Çalıştayı (Proje kapsamında son kez gerçekleştirilecektir), 5-6 Şubat 2018, Mersin Üniversitesi, Mersin

Selamlar,

Erasmus+ programı kapsamındaki Case-Study Alliance Turkey (CAT) Projemiz Türkiye’de vaka çalışması yönteminin yaygınlaştırılması, yerel hikayelerden yola çıkılarak Türkçe ve İngilizce vaka örneklerinin yazılması, mezunların iş hayatına atıldıklarında olayları kavrama becerilerinin, analiz yeteneklerinin ve karar alma süreçlerinin vaka analizi yöntemi sayesinde iyileştirilmesini amaçlamaktadır. Projemiz hakkında daha fazla bilgi almak için http://ginova.itu.edu.tr/cat, http://www.cat.ba.metu.edu.tradreslerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Projemiz kapsamında gerçekleştireceğimiz Vaka Yazım Çalıştayı 5 – 6 Şubat 2018 tarihlerinde Mersin Üniversitesi’nde yapılacaktır. Çalıştayımızda vaka yazımı ile ilgili temel eğitim verilecektir. Ayrıca daha önceki çalıştaylarımıza katılmış, veya katılmasa bile elinde taslak vaka örneği bulunan katılımcılarımız Rotterdam School of Management - Case Development Centre’dan ve University of Worcester’den gelen eğitmenlerimiz ile görüşerek vakalarını geliştirme fırsatı bulacaktır.

 

Yurtdışında oldukça yüksek ücretlerle verilen bu eğitim programı Erasmus+ desteğiyle katılımcılarımıza ücretsizdir. Erasmus+ projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan Vaka Yazım Çalıştayı’na katılmak için aşağıda verilen bağlantıdaki başvuru formunu 17 Ocak 2018 Çarşamba saat 17.00’den önce doldurunuz. Sınırlı sayıda katılımcıya yer verebileceğimiz bu çalıştayımızda ilk başvuranlara ve/veya elinde taslak vakası olup onu geliştirmek isteyenlere öncelik verilecektir.

 

Konuya ilgi duyacağını düşündüğünüz kişilerle bu mesajı paylaşırsanız seviniriz.

 

Not: Projemizin iletişim e-posta adresi casestudyalliance@gmail.com’dır. Başvuru onay e-postaları ve diğer etkinliklerimizle ilgili duyurular bu adresten gönderilecektir. Etkinliklerimizle ilgili bir sorunuz olması durumunda bizimle proje e-posta adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İyi çalışmalar diler, sizleri çalıştayımıza bekleriz.

 

Saygılarımızla,

 

Başvuru için:

https://goo.gl/forms/nLPyD4ZaOzayb9732

CAT - Mersin Calistayi