TR Case Writing Symposium

Selamlar,

Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve University of Worcester’ın ortaklaşa yürüttüğü, British Council Connect2Innovation programı tarafından desteklenen Participant Centered Learning (ParCeL) projesi kapsamında 16-17 Haziran 2022 tarihlerinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünde bir canlı vaka yazımı sempozumu gerçekleşecektir.

Katılımcılarımız sempozyum kapsamında vaka yazımı ile ilgili alacakları temel eğitim sonrasında, sempozyumumuza katılacak girişimcilerin gerçek hayatta yaşadığı kritik karar alma anları ve yol ayrımlarına dair deneyimlerini dinleyerek uygulamalı olarak vaka yazım fırsatı edineceklerdir.

Sempozyumumuz kapsamında vaka çalışmalarını halen derslerinde kullanıp kendisi de eğitim amaçlı vaka yazmak isteyen veya vaka yazmakta olup bu konudaki beceri ve bilgisini geliştirmek isteyen kişilere ulaşmayı hedeflemekteyiz. Eğitim dili İngilizce olup, yurtdışında oldukça yüksek ücretlerle verilen bu vaka yazım eğitimi ParCeL projesi kapsamında katılımcılarımıza ücretsizdir.

Katılımcı sayısı sempozyumun yapılacağı mekanın kapasitesi ile sınırlıdır. Etkinliğe en geç 30 Mayıs 2022 Pazartesi günü öğlene kadar https://metupsych.qualtrics.com/jfe/form/SV_e2qiz9SZ9puNwUu bağlantısı üzerinden başvuru alınacaktır. Katılım onayınız ParCeL projemizin iletişim adresi olan casestudyalliance@gmail.com üzerinden başvuru sahiplerine 1 Haziran 2022 Çarşamba günü iletilecektir.

Konuya ilgi duyacağını düşündüğünüz kişilerle bu mesajı paylaşırsanız seviniriz.

Not: Etkinliğimizle ilgili bir sorunuz olması durumunda bizimle casestudyalliance@gmail.com adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Yapacağımız eğitimlerin duyurusunu http://cat.ba.metu.edu.tr/ adresinden de takip edebilirsiniz.

 

İyi çalışmalar diler, sizleri 16-17 Haziran’da aramızda görmek isteriz.

Saygılarımızla,